DEPARTMANLAR

Kulüp Başkanı
Girişimcilik düşüncesini topluluğa entegre eden ve kulüp kültürünü oluşturmaya çalışan kişidir. Kulüp içerisinde denetimi ve değerlendirmeyi yapar. Liderlik yeteneğin ile girişimci ruhunu geniş kitlelere aktarmak istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Kulüp Başkan Yardımcılığı
Kulüp içerisinde doğru yapılanmayı kurmaya çalışan kişidir. Girişimcilik ve Start-Up atmosferinin kulüp içerisinde oluşmasını sağlayarak topluluğun aktif olmasını sağlar. Girişimci düşüncelerini kalıcı faaliyetlere dökmek, yönetim yeteneğin ile ön plana çıkmak istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Genel Sekreter
Girişimcilik Topluluğu’nun yıl içerisinde gerçekleştirdiği bütün faaliyetlerin formlarının açılmasını, etkinlik belgelerinin düzenlenmesini sağlayan departmandır. Kulüp- üniversite ilişkilerinin dinamik tutulmasında güçlü iletişim gücünle rol almak istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Akademik Birim Departmanı
Girişimcilik Topluluğu’nun yıl içerisinde gerçekleştirdiği akademik etkinliklerinin düzenlenmesini, global girişimciliğin son gelişmelerini kulüp ile buluşturulmasını sağlayan departmandır. Sende akademik çalışmaların ile girişimcilik dünyanı aydınlatmak istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Sosyal Sorumluluk Departmanı
Girişimcilik Topluluğu’nun, kulüp çıkarlarını gözetmeksizin ihtiyaç sahiplerine maddi ve manevi destek sağladığı topluma, çevreye ve katkı sağlamak amacıyla sosyal sorumluluk alanındaki çalışmalarını yürüten departmandır. Sene boyunca düzenlenen ziyaretler, etkinlikler ve gelenekselleşen projemiz “Çocuklar Gülsün Dünya Gülsün’’ dahilinde eğitimde fırsat eşitliği sağlamak için her sene ihtiyacı olan köy okullarına yardım götürmekte ve çocukların ihtiyaçlarını gidermekteyiz. Daha eşit ve yaşanabilir bir dünya için attığımız iyilik adımlarında sende yer almak istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Farkındalık Departmanı
Girişimcilik Topluluğu’nun toplumda koruma altına alınan gruplar hakkında atölyeler ve bilinçlendirme çalışmaları yürüten ve gündemdeki güncel konulara değinerek öğrenci perspektifini topluluk üyeleri ile buluşturulmasını sağlayan departmandır. Topluluk, var olan çeşitli sorun ve durumlar hakkında farkındalık oluşturulmasını amaçlar. Sende farkındalık alanında çalışmalar yapıp fayda sağlamak ve bu alanda kendini geliştirmek istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Sosyal Etkinlik Departmanı
Girişimcilik Topluluğu’nun yıl içerisinde gerçekleştirdiği, gezilerin ve kulüp içi sosyal ağın güçlenmesini sağlayacak aktif organizasyonların gerçekleştirildiği departmandır. Topluluk yönetiminin ön plana çıktığı bu departmanda liderlik becerilerin ile etin faaliyetler düzenlemek istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Sosyal Medya Departmanı
Girişimcilik Topluluğu’nun yıl içerisinde düzenlediği söyleşi ve benzeri faaliyetlerin hedef kitleye ulaşması için ilgili basın bültenlerini hazırlayıp tüm medya araçlarıyla iletişimi sağlayan departmandır. Sende sosyal medyanın dinamiklerine hakimsen ve içeriklerinle geniş kitlelere hitap etmek istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Basın Yayın Departmanı
Girişimcilik Topluluğu’nun yıl içerisinde gerçekleştirdiği söyleşi, panel ve akademik etkinliklerinin haber yazısına dönüştürülmesini sağlayan departmandır. Önde gelen girişimcilerle röportaj yapma fırsatına sahip üretken yazarlardan oluşmaktadır. Yazılarınla haber sitemizde yer almak istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Sponsorluk Departmanı
Girişimcilik Topluluğu’nun etkinliklerin geniş hedef kitlesine ulaşmasını hedefleyen ve firmalarla iş birliği yaparak etkin ve etik pazarlama stratejisi ile kulüp üyelerinin daha çok kaynağa ulaşabilmesine olanak sağlayan departmandır. Pazarlama alanında kendini geliştirmek, geniş networklerle iş birliği yapmak istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Grafik Tasarım Departmanı
Girişimcilik Topluluğu’nun yıl içerisinde düzenlenen etkinliklerin afişleri, sosyal medya paylaşımları ve videolarının tasarlanmasını sağlayan departmandır. Özgün tasarımların oluşmasında etin rol oynayan departmanımızda tasarımcı ruhunla ön plana çıkmak ve bu alanda kendini geliştirmek istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Küçükyalı Departmanı
Girişimcilik Topluluğu’nun yıl içerisinde gerçekleştirdiği, etkinlik ve organizasyonlarının, Küçükyalı kampüsünde duyurulmasını sağlar. Mühendislik ve teknoloji alanında yapılan girişimlerin kulüp ile buluşmasını paneller düzenleyerek gerçekleştirir. Girişimci ruhunu geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.